Rychlá úleva od hemoroidů

K léčbě hemoroidů použijte přípravek HemoClin s prokazatelným účinkem.

Co jsou hemoroidy?


Ačkoliv jsou hemoroidy často tabuizované téma, vyskytují se více, než si většina lidí myslí. Hemoroidy postihují zhruba 50 % obyvatel a zdá se, že se vyskytují ve stejné míře u mužů i u žen.

 

Polštářovou výplň hemoroidů má každý. Nabíhání polštářovité výplně hemoroidů zajišťuje správné uzavření análního otvoru. Tato polštářová výplň však může působit problémy, pokud se nadměrně zvětší. K tomu dochází, když dojde k otoku cév v hemoroidální tkáni v důsledku nadměrného tlaku na oslabenou tkáň. Hemoroidy představují problém, jakmile dojde k otoku a zánětu cév kolem análního otvoru nebo dolní části rekta. Příčinou může býti namáhavé vytlačování stolice. Dalšími faktory přispívajícími k tvorbě hemoroidů jsou obezita, stravování, chronická zácpa, těhotenství či anální sex.

 

Existují dva základní typy hemoroidů: vnitřní hemoroidy, které se nacházející uvnitř análního otvoru, a vnější hemoroidy, které vystupují vně análního otvoru. Vnitřní hemoroidy jsou obvykle méně bolestivé a mnozí lidé tak ani nevědí, že je mají. Vnější hemoroidy postiženým působí mnohem patrnější potíže.

 

Anální fisury jsou trhliny ve výstelce řitního kanálu, které se často mylně zaměňují za hemoroidy, protože mají podobné příznaky. Objevovat se může bolest, svědění, pálení a krev ve stolici. Trhliny kvůli své povaze (nepředstavují nepřirozené napuchnutí tkáně) nevystupují ven z análního otvoru.

 

Hemoroidy jsou obvykle velmi nepříjemné, nicméně nejsou nebezpečné ani nepředstavují ohrožení života. Symptomy hemoroidů mohou po několika dnech zmizet, avšak často se vrací, a to i v závažnější podobě. Infekce hemoroidu však může vést k závažným komplikacím.

 

 

Nečekejte, až se problémy zhorší, a použijte HemoClin spray.