Rychlá úleva od hemoroidů

K léčbě hemoroidů použijte přípravek HemoClin s prokazatelným účinkem.

Jak zmírnit příznaky hemoroidů?


Použijte HemoClin Spray! Účinně pomáhá při hemoroidy.

 

HemoClin spray - zklidňující sprej pro rychlou úlevu od potíží v oblasti konečníku. Bezkontaktní aplikace k léčbě vnějších hemoroidů.

 

HemoClin představuje revoluční přípravek, který přináší přímou úlevu od hemoroidů, trhlin a potíží v oblasti konečníku, jako jsou například zvýšená citlivost nebo svědění. Přípravek je založený na čirém gelu, který obsahuje patentovaný bioaktivní bakteriální blokátor (komplex 2QR), který zamezuje působení škodlivých bakterií a podporuje přirozený proces hojení. Výhody komplexu 2QR/bioaktivního bakteriálního blokátoru:


- Nehubí bakterie plošně, nýbrž zamezuje škodlivému působení „špatných“ bakterií, zatímco „dobré“ bakterie mohou dále působit.
- Bez negativních dopadů na vlastní buňky těla.
- Urychluje přirozený proces hojení.
- Nezpůsobuje vznik rezistence.
- Bez známých negativních vedlejších účinků.

 

Pro zrychlení účinku HemoClinu doporučujeme dodržovat zdravý životní styl zahrnující vyváženou stravu, pohyb, toaletní návyky a anální hygienu. 

HemoClin představuje vhodnou léčbu i v těhotenství nebo při kojení. V tomto období je však důležité, abyste se před použitím jakéhokoliv přípravku poradila se svým lékařem, porodní asistentkou nebo lékárníkem.

Zkuste použít pro zmírnění příznaků hemoroidů HemoClin spray již dnes.